Stříhání
V příjemném prostředí nabízíme základní kadeřnické služby, pánský, dámský i dětský střih. Naší předností je kreativita kadeřníků, kteří, díky zkušenostem z různých soutěží, vyhoví i náročným zákazníkům. Pracujeme s přípravky americké firmy Joico a italskou značkou Freelimix Profesional. Naším trendem je spokojenost, tedy zachování klasického stylu, který si zákazník přeje, ale i nabídka změny ve střihu i barvě nebo délce vlasů. Proměny na společenský a slavnostní účes na mimořádné příležitosti jsou našim oblíbeným zadáním, se kterým si dokážeme po zkušenostech z kadeřnických přehlídek dobře poradit. Pokud upřednostňujete svého osobního kadeřníka, je třeba se předem objednat. V případě zvláštních významných příležitostí, jako svatby, plesy apod., je možné se časové přizpůsobit i mimo obvyklou pracovní dobu.
Seznamte se s našimi profesionálními pracovníky ...
Marta Kosíková
Jmenuji se Marta a pocházím z Turnova. Od malička jsem pozorovala svého tátu, jak stříhá své zákazníky a snila o tom, že jednou budu mít své kadeřnictví. Můj sen se během let opravdu stal skutečností, i když cesta nebyla tak jednoduchá, jak jsem si v dětství vysnila. Vyučila jsem se v Liberci a začala pracovat v rodinném kadeřnictví. V roce 1996 jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem nastoupila do salónu Miss Iva Kubelková. V té době jsem se zúčastnila několika soutěží a obsadila 6. místo v pánském střihu jako nejlepší kadeřnice České republiky. Zkušenosti ze soutěží jsou rozhodně neocenitelné pro další vývoj kadeřníka, a tak se snažím i nyní, aby v mém teamu pracovali lidé, kteří podobnými soutěžemi prošli. Vyvíjí se tím jejich kreativita, zručnost, pohotovost i zájem o nové trendy v oboru. Sama stále zkouším ráda nové metody, baví mne vytvářet společenské a večerní účesy. Budu se na Vás těšit a ráda Vás přivítám ve svém salónu.
Telefon: 602 482 822
Zuzana Lehovcová
Jmenuji se Zuzana Lehovcová, je mi 52 let, jsem vyučená kadeřnice. V roce 2008 jsem úspěšně absolvovala kurz prodlužování a zahušťování vlasů. Ze všech metod prodlužování vlasů preferuji metodu keratin, která je velmi šetrná k vlasům zákaznic. Proto také používám vlasovou kosmetiku světoznámé firmy Joico, která skvěle doplňuje moji práci. Dále se věnuji prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu od firmy Blink lash. K prodlužování používám jak řasy umělé, tak řasy norkové. Samozřejmostí je certifikát k prodlužování řas. Ke každé zákaznici mám individuální přístup a formou konzultace vždy zvolíme metodu, která bude zákaznici vyhovovat.
Telefon: 603 912 414
VRÁTIT ZPĚT